Jüri sünnipäevakingi ideed:

  • Õhtusöök veiniga pilkases pimeduses restoranis Maikrahv (kahele) – 139,99€
    Mida kingitus sisaldab? Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi koos veinidega täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht Julia Kabanova.
  • Restoran 180 kinkekaart – 200,00€
    Väga äge koht ja kindlasti elamus omaette. Eriti, kui pead lugu maitsetest – Jüri ei jäta selline asi kindlasti külmaks. Maksimaalse menüü ja veiniseikluse jaoks peab ehk ise juurde tasuma, kuid see kõik on seda väärt.

Meelega on mõlemad variandid mõeldud kahele. Eks peenikese pere kõrvalt ole vaja ka lapsevanematele oma kvaliteetaega 🙂 Kui saame eelarve kokku, siis kingituse üleandmise teeksime ehk sünnipäevale järgneval teamsi koosolekul – siis saaksid kõik sellest osa ja lisada ka oma personaalsed õnnitlused? Või on mõni parem idee?

Peale osaluskinnituste kogumist saadan kõigile vajalikud rekvisiidid ülekande tegemiseks. Eelarve ületäitumise korral korrigeerin osalustasusid proportsionaalselt väiksemaks.

Alloleva vormi kaudu saad kinnitada oma osaluse Jüri sünnipäevakingituse hanke eelarves.