festive-500-2013-v1Tänasega sai siis vormistatud see pühadesõit. Suur tänu Sulevile, kes mind pühadelauast püsti ajas ja lenksu taha lammutama ässitas Kast õlut, mille Specialized Concept & Elite Stores – VO2 mulle lubas on pigem selline meeldiv lisa kogu asja juures, mitte peamine motivaator.

Kokku läks siis 6 sõidu peale aega 24,5h, ca 22000 kcal ning vändatud kokku 516km. See on natuke vähem, kui veerand kogu hooaja jooksul kogutud kilomeetritest.

Märkimata ei saa jätta ka Meelise abi selles ettevõtmises, kellega julgelt üle poole sellest maast koos sõitsime. Hetkel on temalgi käsil oma viimaste kilomeetrite vormistamine ilmselt.

Mis see mulle siis andis? Mõnusa enesetunde, pisut mõtlemisainet teemadel, kuidas südamega asja juures olla ja oma mugavustsoonist välja pressida.

Eks jääb hulk “oleks”eid ka õhku rippuma – oleks lumi maas olnud, poleks asi nii lihtsalt läinud, oleks võib-olla asja katki jätnud või hoopis loobunud proovimast… Oleks järgmine aasta sama ettevõtmise ajal lumi maas, saaks täpsemalt teada.

Igal juhul head vana-aasta lõppu ja ägedat uue algust! Puhkan pisut ja panen uuel aastal ikka täiega.

2013-12-31 11.06.55

Pilt on tehtud Ihasalu tee peal, kuhu keegi oli oma südame jätnud.